Psané slovo

3.1.2008 Oblíbená slova do zásoby

Mám velice rád český jazyk a rád  používám i cizí slova. Některá obzvláště velice rád. A jelikož stárnu a blbnu, musím si je zapsat, abych o ně senilitou nepřišel. Můžete se jimi obohatit i Vy — tato slova se hodí pro každou příležitost, potěšíte jimi babičku, strýce, anebo třeba milenku na tajné schůzce.

26.12.2007 Prodej originálů fotek

Jestliže se vám některé moje fotky líbí a chtěli byste je nějak využít, budu rád, když se mi ozvete, je to škoda, aby mi jen tak ležely v kanapi. 

3.12.2007 Závislost čajová

Je pravda, že si nezřídka dopřeju pořádné (a pokud možno kultivované) kafe, avšak bez čaje (jednou nebo dvakrát za den) to prostě není úspěšný den. Už ani nevím, kdy se z toho stala vyloženě vášeň, ale už mám pocit, že se to mé popíjení dá nazvat činností obsedantní.

9.11.2007 Domácí audio z PC

Jelikož jsem středně velký fanda do poslechu muziky a na zvuk jsem náročný, časem jsem si vybudoval z pokoje celkem příjemnou poslechovou místnost. Základem všeho je PC se zvukovkou SoundBlaster Live! 5.1, která má analogový výstup na 6 repro (2× přední, 2× zadní a střed+subwoofer).

1.11.2007 Krucipísek! Ukradený internet!

Taková pěkná věc, to si nechte vyprávět: to takhle jdu opravit nějaký problém na webu kapely Krucipüsk, neboť se mi tam něco nezdálo, špatná náhražka fontů flashem. A najednou zjišťuju, že už nejsem správcem. Že čumim do slepého webhostingu, doména ukazuje úplně někam jinam. Inu, i tak se dá vypovědět po pěti letech služba doposud bezplatné výroby, správy a plnění webu (viz zápisek do Deníčku z 18.10.2002). Vztek cloumá mým majestátem.

1 2