Deníček

1.11.2007

Taková pěkná věc, to si nechte vyprávět: to takhle jdu opravit nějaký problém na webu kapely Krucipüsk, neboť se mi tam něco nezdálo, špatná náhražka fontů flashem. A najednou zjišťuju, že už nejsem správcem. Že čumim do slepého webhostingu, doména ukazuje úplně někam jinam. Další podrobnosti čtěte v extra článku Krucipísek! Ukradený internet!

14.10.2007

Jste také připraveni na podzimní depresivní počasí? Vyzbrojili jste se proti odporným plískanicím? Já ano! Dělám to tak, že za pěkného počasí popadnu fotidlo a vyrážím udělat si pár barevných fotokonzerv. Esli chcete, můžete si občas taky jednu otevřít. Že je to kýč jak bič? Inu jistě!

19.9.2007

Zjistil jsem, že domácí debordelizace a odkrámování je pro mne v dnešní době recyklačních kontejnerů podstatně snazší, než v dobách nedávno minulých. Veškerý čurbes se dá rozebrat na prvočinitele a roztřídit do konťáků, a jedinou překážkou jsou pa jen citové bariéry na tyto předměty napojené. Tyto lze ovšem zvládnout s notnou dávkou cynismu, mně v tuto dobu zcela vlastním. Stačí se řádně nas*at a je zkrátka uklizeno *<:o)

26.4.2007

Today it was a superfine day for zoovýlet. Dokonce jsem si i oblíbil dopravu vlakem, protože jsem nemotorný navigátor a než se někam dostanu, tak to strašně trvá a jsem naštvanej na vlastní nesvéprávnost. Pojal jsem tedy plán zajet do mého oblíbeného města Plzně, vzít to přes katastr do místní ZOO (žádnej velkej rozdíl — všude vopice), večer pak zajít s kámošem Pavlem na náš Satriani revival, a tím zabít asi šest much jednou fackou. Fotky ve fotogalerii, skvěle se to vydařilo — v centru jsou pěkné budovy, terárium, zoo je malá, ale útulná, a co víc — koupil jsem si svoje první pivo v životě! Sice se sprajtem, ale přeci..

22.4.2007

Zase je jaro, zase vyšla deska Tatabojs, zase to poslouchám, zase se mi to líbí a zase z toho na mě jde nějaký sentiment..

17.4.2007

Mám rád divné věci, neobvyklá spojení, souvislosti, vlastnosti — to kdekdo ví. Patří tam cocacola bez bublinek, niva bez plísně, děvčata bez.. (ehm *kašl-kašl*), a tal dále. K tomu sýru bych se rád vrátil — v Tescu jsem zjistil, že krásně bílé Nivy tam mají hotové hordy! Nějakému zákazníkovi by se to třeba nemuselo líbit a mohl by požadovat peníz zpět, ale já jásám, protože na tomto skvělém pokrmu nesnáším tu hnusnou modrou plíseň. Obřadně jsem vysypal do popelnice zbytky Shawlands, kuchnul čerstvé balení Ahmada a panečku to byly hody! Dá si někdo?

14.4.2007

Tenhle týden jsem zašel na tři koncerty a samozřejmě jsem nezapomněl vzít foťák. Kluci Billové mě už sice asi nepřekvapí, ale líbilo se mi, že se vrátili do mého oblíbeného Rock café, kam jsem na ně chodil před lety.
Hned druhý den bylo řádně nachystáno Roxy pro partu Krucipüsk, která tu křtila novou desku AHOJ a zároveň se natáčel materiál pro DVD. Nedali jinak, že prej musim při křtu na pódium taky, no tak snad to pak vystřihnou :-)
No a v pátek jsem zajel s Generálem do Hořovic na vernisáž a koncert česko-slovensko-americké jazzové legendy Laco Decziho, neboť takovou příležitost nelze nechat uniknout. Celý to bylo supr, až na toho pána v první řadě, který dával žoviálně jasně najevo, že je s Lacem starý kámoš a může tedy vtipně pokřikovat a nahlas glosovat. BR, lidi nemaj soudnost.

13.4.2007

Ahmad ceylon sypaný a již nikdy více jinak! Podlehl jsem ondá doporučení prodejce, že Shawlands OP je taky dobrý, ale podle mě má hnusnou pachuť a mám pocit, že piju desetiletý roští. Možná mi ho tam poťouchle navážil :-/ A nejhorší je, že mi ho tam navážil FAKT hodně, no ale přeci to nevyhodim, keď som si ťa kúpil, tak ťa aj schrústam. Ne, prostě nad Ahmada neni.

7.4.2007

Přesně v 19:00 jsem nahodil nový web Krucipüskům, jeho výroba mi zabrala 9 dní a 9 nocí. Doslova.

19.3.2007

Dřív, než budete číst tento příspěvek hloubavého charakteru, tak si odskočte na D-FENS a nasajte do sebe názor na vidlácký tuning aut, u kterého se zaručeně dobře pobavíte a zjistíte, že popsaný fenomén vidíte denně kolem sebe.
A teď k mojí myšlence, která je s tím mírně spjatá — říkám tomu soukromě Vidlácký tuning tělesné schránky. Stejně jako neumětelové zdobí své silniční vehikly, zdobí omladina (ba i kristapána ostařina) svůj zevnějšek metalickými nepotřebnostmi. A to z 98% zcela nevkusně. Nic proti zdobení za pomoci esteticky hodnotných šperků a doplňků, ale zlikvidovat si kvůli módě na (maximálně) pár let třeba zuby (které máme v dospělosti jen jedny) nebo udělat díru zvící vrat od stodoly do ušního boltce, to je zhovadilost. Nezlobte se dámy a pánové, ale většinou vám právě tento hovadtuning index krasohlednosti drasticky snižuje.
I nadále si mnu ruce, jak jsem na to vyzrál a zůstávám jedinečným neuniformovaným originálem, který si ani jednu z podobných pičovin nenechal přitentit na svojí figuru. Stačilo jen počkat, než se uniformují ostatní a udělají ze mne výjimku :-D
PS: s mentorováním si dám zase na pár let pokoj, nebojte.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30