Deníček

6.7.2003

Zpět z RfP. Povedlo se. Čtvrtek: jednoznačně nejlepší vystoupení předvedl v plné síle Krucipüsk. Prý byl dobrý i Kabát, ale to není nic pro mě. Pátek: berounské Vidličky nijak extra nepřekvapily, rytmická sekce se Štepánkovovo kejtrou je zcela v pořádku, zpěvná sekce dosti slabá. Na menší scéně zahrál velice pěkně DEN a večer už se to vezlo ve znamení hvězd: příjemný Circus Praha s Bradley Strattonem, Chinaski (vsadili trochu vypočítavě na osvědčené singly a úspěch je neminul), Wohnout, Mig21, Tatabojs. Hráli též největší festivaloví taháci cypřišový kopeček neboli Cypress Hill, ale hiphopování metrákového černocha není moje parketa, tak jsem si zapsal absenci. Vlasta Redl bohužel přesunul své vystoupení až na neděli a to už dřepim doma. Sobota: Ten den mě čelalo opravdu příjemné překvapení — z dob minulých jsem měl tip na formaci Nukleární vokurky. Ať už zní název jakkoliv nevěrohodně a školácky, předvedla překvapivě vyhraná kapela vcelku hustý funkrockový set, za který by se nemusely stydět hvězdy velkého formátu nasazené v hlavních večerních hodinách. V semifinále Jim Beam Music zazněla i velmi zajímavá kapela Lus3 s profi znějící mladou zpěvačkou. Dál už to hrnuly zas osvědčené bandy jako Schodiště, Tři sestry, Monkey Business (jednoznačně nejlepší funková show ve střední Evropě), Divokej Bill (standard), Lety mimo a pro mě reminiscence na školní doby — angličtí The Levellers, kteří ač trochu odměření vysypali do publika to, co si publikum přesně žádalo. Skvělý plný zvuk, osvědčené pecky ze starých alb. Velice dobré! Počasí: nezklamalo. V sobotu večer se otevřela stavidla bóží a promokl jsem na nitku. Českobrodská úrodná červenozem konvertovala na slizské bahýnko, ze kterého se stala bezva bahenní lázeň pod těžkými botami vykalených pankáčů. Vivat Rock for Bláto!

5.7.2003

Přástevník medvědí mě pěkně převezl, kujón. Zatímco jsem byl pryč, celek hotof vylezl z příbytku a klidně čekal, až přijedu z RfP. Je v pořádku, křídla mu uschla ve správném tvaru, než jsem ho vypustil na svobodu, pořídil jsem pár snímků

1.7.2003

Ve chvilce času jsem přidal fotky letošního zatmění slunce a mořského akvária v Praze na Výstavišti.

30.6.2003

A hrrrrrrrrrrrrrrrneme to do Brodu a ať se práší za kočárem, běda ti počasí jesli budeš hnusný, letošní RfP přece musí vyjít!

18.6.2003

Do fotek jsem přidal obrázky a popis svého umlčeného počítače s pracovním názvem SuperSilent

12.6.2003

Chlupatá tlustá potvora si vyrobila kukaň, čumí z ní, takže doufám, že to je vono.

6.6.2003

Našel jsem na procházce vypasenou housenku přástevníka medvědího (Arctia caja) a nacpal do sklenice s ostružinovejma větvičkama. Počkám až se zakuklí. Pokud mi ale dřív zdrhne, tak tedy pánbůh s námi se všemi!!!

22.5.2003

Jeden z nejlepších koncertů poslední doby: Tatabojs a Roe-deer na Brumlovce. AjSKA dodala lístky, díky moc.

14.5.2003

Dvě lžičky koření Dáta Masala vhoď do nádoby, zahřej až začne vonět, přelij ½ l vroucí vody, přidej 3 lžičky černého čaje (Assam, Ceylon), med dle chuti a 5 minut povař. Přidej ¼l mléka, nech vzpěnit, odstav, nech stát a nakonec slij přes cedník — nejlépe do termosky. Není třeba nikam spěchat.

17.4.2003

Pořídil jsem digihififoto Canon Ixus 300, je to fajn stroj, dělá dobrý fotky, ale neumim fotit, žejo.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31