Deníček

5.4.2006

V pátek mi expirovala platební karta od Spořitelny, což jsem nevěděl a v pondělí mě vyhodili od pokladny v Globusu. V úterý se mi prošla žehlička počítačem a tak hezky mi to tam pojednala, že odkráčela ve zkratu základní deska. Ve středu (dnes) čekám utopení a ptačí chřipku, ke konci týdne pak smršť meteoritů a implozi slunce. Má někdo něco proti?
Edit: nebylo to tak špatné, padl rekord na 90 bazénů (2250m) bez zastávky >:-) Žemlbába = oběd opravdových sportovců.

18.3.2006

Představte si, co jsem nenašel na půdě!? Tři druhy cukroví! Inu jaro se nezadržitelně blíží.

14.3.2006

Pořídil jsem si audio/video receiver Pioneer, ale jaké bylo mé zklamání, když nešel spojit se zvukovou kartou digitálně tak, jak jsem si představoval.. pár dní jsem si poležel v internetových diskuzních fórech a zjistil mnoho zajímavých věcí, které by se mohly někomu hodit. Vznikl tedy článek Digitální propojení zvukových karet s domácím kinem

2.3.2006

Už je tu jaro, to móňo nepopřeš.

12.2.2006

Konečně spuštěn nový web Divokýho Billa, kapely s největším finančním obratem v ČR za rok 2005. Dva měsíce budování PHP+MySQL+HTML+CSS+JS. Enjoy.

14.1.2006

Pár slov k nové zdejší pitomince s názvem můjHITLIST: koho to technicky zajímá, tak je to řešené přes plugin do Winampu Personal Hit List. Ten umí pravidelně generovat HTML statistiky do souboru podle různých kritérií a následně už pak není problém přes windowsový FTP.EXE tyto statistiky plánovitě uploadovat na web a tam pomocí PHP naincludovat. To muselo dát práce.. přitom je to taková blbost.

11.1.2006

Byl spuštěn nový web Rock For People, který doufejme konečně bude sloužitelný ku spokojenosti všech. O grafiku se postaral Mejla z Vypsané fiXy, kompletní programování provedl -mira- a já? Já jsem se to snažil nasměrovat do potřebné podoby, zajistit, aby všechno fungovalo tak, jak má, aby se uživatelé neztráceli a tak.

1.1.2006

Šťastný tento rok všem, kteří se tu u mě stavují a čtou deníček. Ať se vám nedějí žádné nepříjemnosti, chvíle nutných strastí nechť jsou co nejkratší a staré rány ať se rychle hojí. PF 2006 se mi nepovedlo, tak jsem ho ani neposílal mailem, v posledních letech se to až moc rozmohlo a víc tím člověk otravuje, než potěší. Buďte zdrávi.

18.12.2005

Hezkej čas předvánoční přeju, držte mi palce, abych v tomhle týdnu nezdechl, protože ho mám předem naplánovanej od pondělka od sedmi do pátku do večera, kdy se možná zastavim a padnu hubou do borovýho chvojíčka. A to nepočítám přípravu zbrusu nového webu pro Divokýho Billa a kormidlování projektu web Rock for People, aby to dopadlo tak nějak slušně a ne jako letos. Až tohle všechno ve zdraví přežiju, tak se nacpu kaprem, odfláknu :) nějaké to péefko a může to začít všecičko nanovo.

21.11.2005

Myslim, že jsem konečně dořešil foťák, pořídil jsem i velice levně teleobjektiv s velikananánský přibližovátkem, takže v sekci fotky se to teď hodně mele, zkuste se podívat, musím občas umazávat, aby se mi tam nové vešly.
Určitou část podzima jsem taky strávil výrobou redakčního systému na správu koncertů pro kapely, uvedl jsem se tak v základy databází, hodně jsem si s tím pohrál. A nakonec se ještě dozvím, že to má víc funkcí, než jiná (třeba i komerční) řešení. Z toho mám radost. Kdyby měla nějaká kapela zájem, ať se ozve.
Beztak nemám co jinýho dělat :(
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31