Deníček

31.8.2004

Čert sere vždycky na jednu hromadu. Chlap — stopař poslal pěkný kulový a ne peníze. Jak jsem již podotkl, nezchudnu na tom, ale je to od něj hnusný vůči dalším osobám v tísni, kterejm už nemužu pučit ani korunu, neb jsme národ hyen a tunelářů.
K tomu se váže další hyenismus — krádež telefonu na jinak pěknym fesťáku ŘEV Řevnice. Pro mě ztráta čistě materiální, protože jsem na jaře vtipně zazálohoval kontakty a číslo mi zůstalo díky smouvě s týjo-mobilem. Věřim, že zlodějům ruce uhnijou a že boží mlejny melou.
Práce: nenabírám zatim nic novýho, na stávajících webech práce tak akorát, abych se nenudil a abych si vyšetřil ještě trošíčku času pro sebe. Jako jedno z mála úprava pro roe-deer, aby to korespondovalo s novou LP.

11.8.2004

Chcete být také obdivovanými kuchaři, jako jsem já? Chcete být titulováni král kuchařů? Pak vyzkuste někdy svým blízkým předložit netradiční bramboráky: strouhané brambory, mrkev, celer, vejce, mouka a koření se to česnekem, mletým koriandrem (hodně), zázvorem v prášku, kari, pepřem, chilli. Uvidíte, že vás pochvaly neminou.

6.8.2004

Ták co se událo za ten měsíc a kus…? Přežil jsem Rock for People 2004, i když slovo přežít je moc silný, spíš jsem si ho užíval, protože letos se mi to moc líbilo. Dal jsem si své dva objevy LUS3 a Rudé kostry a potvrdilo se, že jsou to mladé kapely slušných kapacit. Jinak samozřejmě i zbytek projekce byl super, jmenujme Gaia mesiah, J. Schmitzera, prapodivné Ill Niňo.. vočíhněte fotogalerii
Minulý týden jsme si s partou zase sjeli Berounku, což bylo taky príma, i když bylo málo času. Pán v půjčovně mě pěkně vypekl a půjčil někomu jinému mnou zamluvenou lodičku z plastu nerozbitnou. Na poslední chvíli (a tím nás vlastně zdržel) sehnal funklnovou laminátovou, kterou jsme mu pěkně pokřtili (vo jez). Můj obdiv sklízí personál v restauraci U Rozvědčíka. Vařej pořád skvěle a ještě dělaj při tom návalu srandy.
A dneska (pátek) jsem nabral takovýho chlapíka za Kladnem co stopoval, že prý chce do Berouna. Vyprávěl srdceryvný příběh o ukradené peněžence, velmi nabroušené obsluze v restauraci, roztrhaných botách, nedostatku jídla a dlouhé cestě před sebou. Abych mu ten trpký život usnadnil, vlepil jsem mu 4 stovky český, aniž by je po mě žádal, vypadal solidně a opravdu v nouzi. Tak si tipuju, jestli pošle zpátky nebo ne. Myslim, že jo anebo jsem na-i-v-ní.

29.6.2004

Update fotek a práce.

28.6.2004

Dnes se mi zdál asi za trest za to rouhání otřesný sen. Držím v ruce svůj nový harddisk a ten jsa slepen jen chabým lepidlem LUP! a upadl mu kryt. Koukám tak nešťastně na holé plotny, kterak se na ně práší a data mizí v pohřebišti bitů a bajtů. V ten moment jsem byl opravdu rád za to, že jsem se vzbudil, to bylo určitě za ty rohlíky, rohlíčky moje, budu vás snídat každý den!

27.6.2004

Víte co je nejlepší na tom, být dospělý? Člověk může sníst k snídani třeba tři nanuky Kuba a nikdo mu nic neřekne!! Nepochybně výhoda! Bože, proč já jsem dodnes snídal fádní rohlíky a chleby??

12.6.2004

Ich bin drahtlos verbindet | wireless connection established | bezdrátové připojení realitou. Telecom never more.

9.5.2004

a) Česko nehledá superstar, nýbrž vydavatelská firma hledá další dojnou krávu. Stejně tak Cocacola Popstar.
b) v továrně na vteřinová lepidla musí mít velkou spotřebu výrobních linek a zaměstnanců, když to lepidlo tvrdne za sekundu…

27.4.2004

Dneska ráno jsem našel v kleci toto. Takže se ukázalo, že Hubert neni Hubert, ale pořádně napráskaná Růžena.. inu příroda.

24.4.2004

Spuštěni noví LUS3
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30