Deníček

25.12.2004

Prvním příspěvkem fotek z koncertu Trabandu jsem se stal občasným přispěvovatelem serveru Xichty.cz, zabývajícího se skladováním fotek z koncertů a festivalů a akcí.
Pokud jste čekali nějaké to pěkné PF na rok 2005, tak to bude asi pozdrženo, neboť jsem si vymyslel takovou blbost a navíc jsem dostal rýmu a nemohl to realizovat. Takže budu asi posledním rozesílajícím péefkařem..

24.12.2004

Pokoj a mír všem lidem dobré vůle!

23.12.2004

S přítelem Generálem LZem jsme dospěli k závěru, že kapři si za každoroční vánoční masakr můžou sami — nemají být tak dobří!

26.11.2004

V den volna jsem si řekl, že by nebylo od věci, kdybych už zřídil konečně pohodlnější fotogalerii. Nějaký čas to sežralo, ale plnění a organizace teď bude o mnoho snazší: http://foto.qwerty.cz

14.11.2004

Nejde internet, v televizi jen blbý novely, nálada pod psa, tak co aspoň nepřihodit novinky..
Pořídil jsem výběhovej jakobyzrcadlovej foťák SONY DSC F717. Umí toho moc a já neumím nic. No, každopádně si s nim pohraju na koncertech a fotky by mohly bejt aspoň o řád ostřejší.. doufám..
Letošní klubová sezóna se zdá být značně nabitá — měl bych si asi pořádit nějaký školní zápisník, abych věděl, kdy co je. Už jsem propásl pár akcí. Největší klubová akce samozřejmě bude 3.12. v T-Mobile aréně, kam zavítají němečtí elektroničtí řezníci rocku RAMMS+EIN.
Také už dlouho uvažuji, že bych měl sestavit třeba svůj top ten alb, které kdyby nespatřily světlo světa, tak je to rána pro civilizaci. Zatím tam jsou:
* Dream Theater — Scenes From Memory
* Rammstein — Mutter
* Foo Fighters — Foo Fighters
* Krucipüsk — DRUIDE!
* Tatabojs — Biorytmy
Což je zatim všechno, časem si určitě vybavim další zásadní. Nechci to ani nijak řadit a něco něčemu nadřazovat. Na co se moc těším, jsou debutová alba Gaia Mesiah a Rudých koster. Určitě bude dobře, že už to bude venku. Jen by nás mladí umělci neměli nechat tak moc dlouho čekat.

3.9.2004

Jsem kuchař úplně na nic, neb jsem 2× za sebou rozvařil a spálil rejži. Potupa, výsměch osudu.

31.8.2004

Čert sere vždycky na jednu hromadu. Chlap — stopař poslal pěkný kulový a ne peníze. Jak jsem již podotkl, nezchudnu na tom, ale je to od něj hnusný vůči dalším osobám v tísni, kterejm už nemužu pučit ani korunu, neb jsme národ hyen a tunelářů.
K tomu se váže další hyenismus — krádež telefonu na jinak pěknym fesťáku ŘEV Řevnice. Pro mě ztráta čistě materiální, protože jsem na jaře vtipně zazálohoval kontakty a číslo mi zůstalo díky smouvě s týjo-mobilem. Věřim, že zlodějům ruce uhnijou a že boží mlejny melou.
Práce: nenabírám zatim nic novýho, na stávajících webech práce tak akorát, abych se nenudil a abych si vyšetřil ještě trošíčku času pro sebe. Jako jedno z mála úprava pro roe-deer, aby to korespondovalo s novou LP.

11.8.2004

Chcete být také obdivovanými kuchaři, jako jsem já? Chcete být titulováni král kuchařů? Pak vyzkuste někdy svým blízkým předložit netradiční bramboráky: strouhané brambory, mrkev, celer, vejce, mouka a koření se to česnekem, mletým koriandrem (hodně), zázvorem v prášku, kari, pepřem, chilli. Uvidíte, že vás pochvaly neminou.

6.8.2004

Ták co se událo za ten měsíc a kus…? Přežil jsem Rock for People 2004, i když slovo přežít je moc silný, spíš jsem si ho užíval, protože letos se mi to moc líbilo. Dal jsem si své dva objevy LUS3 a Rudé kostry a potvrdilo se, že jsou to mladé kapely slušných kapacit. Jinak samozřejmě i zbytek projekce byl super, jmenujme Gaia mesiah, J. Schmitzera, prapodivné Ill Niňo.. vočíhněte fotogalerii
Minulý týden jsme si s partou zase sjeli Berounku, což bylo taky príma, i když bylo málo času. Pán v půjčovně mě pěkně vypekl a půjčil někomu jinému mnou zamluvenou lodičku z plastu nerozbitnou. Na poslední chvíli (a tím nás vlastně zdržel) sehnal funklnovou laminátovou, kterou jsme mu pěkně pokřtili (vo jez). Můj obdiv sklízí personál v restauraci U Rozvědčíka. Vařej pořád skvěle a ještě dělaj při tom návalu srandy.
A dneska (pátek) jsem nabral takovýho chlapíka za Kladnem co stopoval, že prý chce do Berouna. Vyprávěl srdceryvný příběh o ukradené peněžence, velmi nabroušené obsluze v restauraci, roztrhaných botách, nedostatku jídla a dlouhé cestě před sebou. Abych mu ten trpký život usnadnil, vlepil jsem mu 4 stovky český, aniž by je po mě žádal, vypadal solidně a opravdu v nouzi. Tak si tipuju, jestli pošle zpátky nebo ne. Myslim, že jo anebo jsem na-i-v-ní.

29.6.2004

Update fotek a práce.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30