Deníček

22.4.2007

Zase je jaro, zase vyšla deska Tatabojs, zase to poslouchám, zase se mi to líbí a zase z toho na mě jde nějaký sentiment..

17.4.2007

Mám rád divné věci, neobvyklá spojení, souvislosti, vlastnosti — to kdekdo ví. Patří tam cocacola bez bublinek, niva bez plísně, děvčata bez.. (ehm *kašl-kašl*), a tal dále. K tomu sýru bych se rád vrátil — v Tescu jsem zjistil, že krásně bílé Nivy tam mají hotové hordy! Nějakému zákazníkovi by se to třeba nemuselo líbit a mohl by požadovat peníz zpět, ale já jásám, protože na tomto skvělém pokrmu nesnáším tu hnusnou modrou plíseň. Obřadně jsem vysypal do popelnice zbytky Shawlands, kuchnul čerstvé balení Ahmada a panečku to byly hody! Dá si někdo?

14.4.2007

Tenhle týden jsem zašel na tři koncerty a samozřejmě jsem nezapomněl vzít foťák. Kluci Billové mě už sice asi nepřekvapí, ale líbilo se mi, že se vrátili do mého oblíbeného Rock café, kam jsem na ně chodil před lety.
Hned druhý den bylo řádně nachystáno Roxy pro partu Krucipüsk, která tu křtila novou desku AHOJ a zároveň se natáčel materiál pro DVD. Nedali jinak, že prej musim při křtu na pódium taky, no tak snad to pak vystřihnou :-)
No a v pátek jsem zajel s Generálem do Hořovic na vernisáž a koncert česko-slovensko-americké jazzové legendy Laco Decziho, neboť takovou příležitost nelze nechat uniknout. Celý to bylo supr, až na toho pána v první řadě, který dával žoviálně jasně najevo, že je s Lacem starý kámoš a může tedy vtipně pokřikovat a nahlas glosovat. BR, lidi nemaj soudnost.

13.4.2007

Ahmad ceylon sypaný a již nikdy více jinak! Podlehl jsem ondá doporučení prodejce, že Shawlands OP je taky dobrý, ale podle mě má hnusnou pachuť a mám pocit, že piju desetiletý roští. Možná mi ho tam poťouchle navážil :-/ A nejhorší je, že mi ho tam navážil FAKT hodně, no ale přeci to nevyhodim, keď som si ťa kúpil, tak ťa aj schrústam. Ne, prostě nad Ahmada neni.

7.4.2007

Přesně v 19:00 jsem nahodil nový web Krucipüskům, jeho výroba mi zabrala 9 dní a 9 nocí. Doslova.

19.3.2007

Dřív, než budete číst tento příspěvek hloubavého charakteru, tak si odskočte na D-FENS a nasajte do sebe názor na vidlácký tuning aut, u kterého se zaručeně dobře pobavíte a zjistíte, že popsaný fenomén vidíte denně kolem sebe.
A teď k mojí myšlence, která je s tím mírně spjatá — říkám tomu soukromě Vidlácký tuning tělesné schránky. Stejně jako neumětelové zdobí své silniční vehikly, zdobí omladina (ba i kristapána ostařina) svůj zevnějšek metalickými nepotřebnostmi. A to z 98% zcela nevkusně. Nic proti zdobení za pomoci esteticky hodnotných šperků a doplňků, ale zlikvidovat si kvůli módě na (maximálně) pár let třeba zuby (které máme v dospělosti jen jedny) nebo udělat díru zvící vrat od stodoly do ušního boltce, to je zhovadilost. Nezlobte se dámy a pánové, ale většinou vám právě tento hovadtuning index krasohlednosti drasticky snižuje.
I nadále si mnu ruce, jak jsem na to vyzrál a zůstávám jedinečným neuniformovaným originálem, který si ani jednu z podobných pičovin nenechal přitentit na svojí figuru. Stačilo jen počkat, než se uniformují ostatní a udělají ze mne výjimku :-D
PS: s mentorováním si dám zase na pár let pokoj, nebojte.

3.3.2007

Zprovoznili jsme se ségrou krásný kovářský pidiweb pro mého drahého švagříčka Lubmira za to, že mi zručně spravil rozbitý stativ! On je hotový mistr světa amoleta.

23.2.2007

Dočetl jsem od S.Kinga knížku Dlouhý pochod, která jako zahřívací kolo po veliké nečtecí pauze posloužila perfektně. Silný příběh, napětí, málo stránek. Myslim, že se do S.K. začtu hlouběji. Jen nedoporučuju číst lidem s nějakým problémem v hlavě — učitý stavy to zhoršuje.

11.2.2007

V pátek 9.2.2007 jsem měl pěkné kulaté výročí od narození — 10000 dní. Ale zapomněl jsem na to jako na smrt, takže jsem to ani neoslavil, to je zase krucinál pech!

20.1.2007

Dneska jsem dokončil webovou aplikaci PHP+MySQL na administraci článků. Není to úplně blog nebo redakční systém, to ne, ale malý webík se na tom postavit v podstatě dá. Nojo, jenže co naprogramovat teď? Do konce zimy ještě daleko.. Teď si jdu naprogramovat večeři, to je nápad!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30