Deníček

12.2.2006

Konečně spuštěn nový web Divokýho Billa, kapely s největším finančním obratem v ČR za rok 2005. Dva měsíce budování PHP+MySQL+HTML+CSS+JS. Enjoy.

14.1.2006

Pár slov k nové zdejší pitomince s názvem můjHITLIST: koho to technicky zajímá, tak je to řešené přes plugin do Winampu Personal Hit List. Ten umí pravidelně generovat HTML statistiky do souboru podle různých kritérií a následně už pak není problém přes windowsový FTP.EXE tyto statistiky plánovitě uploadovat na web a tam pomocí PHP naincludovat. To muselo dát práce.. přitom je to taková blbost.

11.1.2006

Byl spuštěn nový web Rock For People, který doufejme konečně bude sloužitelný ku spokojenosti všech. O grafiku se postaral Mejla z Vypsané fiXy, kompletní programování provedl -mira- a já? Já jsem se to snažil nasměrovat do potřebné podoby, zajistit, aby všechno fungovalo tak, jak má, aby se uživatelé neztráceli a tak.

1.1.2006

Šťastný tento rok všem, kteří se tu u mě stavují a čtou deníček. Ať se vám nedějí žádné nepříjemnosti, chvíle nutných strastí nechť jsou co nejkratší a staré rány ať se rychle hojí. PF 2006 se mi nepovedlo, tak jsem ho ani neposílal mailem, v posledních letech se to až moc rozmohlo a víc tím člověk otravuje, než potěší. Buďte zdrávi.

18.12.2005

Hezkej čas předvánoční přeju, držte mi palce, abych v tomhle týdnu nezdechl, protože ho mám předem naplánovanej od pondělka od sedmi do pátku do večera, kdy se možná zastavim a padnu hubou do borovýho chvojíčka. A to nepočítám přípravu zbrusu nového webu pro Divokýho Billa a kormidlování projektu web Rock for People, aby to dopadlo tak nějak slušně a ne jako letos. Až tohle všechno ve zdraví přežiju, tak se nacpu kaprem, odfláknu :) nějaké to péefko a může to začít všecičko nanovo.

21.11.2005

Myslim, že jsem konečně dořešil foťák, pořídil jsem i velice levně teleobjektiv s velikananánský přibližovátkem, takže v sekci fotky se to teď hodně mele, zkuste se podívat, musím občas umazávat, aby se mi tam nové vešly.
Určitou část podzima jsem taky strávil výrobou redakčního systému na správu koncertů pro kapely, uvedl jsem se tak v základy databází, hodně jsem si s tím pohrál. A nakonec se ještě dozvím, že to má víc funkcí, než jiná (třeba i komerční) řešení. Z toho mám radost. Kdyby měla nějaká kapela zájem, ať se ozve.
Beztak nemám co jinýho dělat :(

12.10.2005

Přebudoval jsem tady mírně systém sekcí, především mojí rukou psané Dokumenty (kde se určitě dozvíte aspoň jednu užitečnou věc) a pak taky Fotky — seznam všech míst, kde můžete vidět obrázky z mojí dílničky. Přeju pěkný pokoukání.

2.10.2005

Hodně hrozně moc se těším na nový animovaný film Tima Burtona a Dannyho Elfmana s názvem Corpse Bride (Mrtvá nevěsta). Vypadá stejně úchvatně, jako je můj zamilovaný (a u nás nedoceněný) film The Nightmare Before Christmas. Nepůjdete někdo taky?

1.10.2005

Nestává se často, že by člověk vymyslel a formuloval vtip, který by se dal univerzálně vypustit do světa. Včera se mi jeden podařil, tak se na něj pojďme podívat:
- Víte, jak se nazývá gynekolog, kterému jde především o zisk?
- Gynekonom
Je to vlastně takové volné pokračování mého prastarého vtipu z roku 2001:
- Víte, jaký je opak urologa?
- NEurolog
PS: už jste někdy přemýšleli o tom, jak a kde vznikají lidově převypravované anekdoty? Krásnou povídku Vtipálek o tom napsal Isaac Asimov.

14.9.2005

Osobní rekord v plavání pokořen na 80×25m.
EDIT: vida, oni jsou to rovní dva kilometrové…
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30