Deníček

26.12.2003

Objevil jsem si na poslech další skvěláckou kapelu Rudé Kostry u Uherského Hradiště. Sice divnej název, ale hrajou skvělej akusticky instrumentální rock.

26.12.2003

Tak pěkný svátky všem, letos je krásná zima zasněžená, ježíšek přines bezva dalekohled, fusekle, čaje, cukroví (že by pekl?) a též báječnou knihu O krtkovi, který chtěl vědět, kdo se mu vykakal na hlavu.
Jo a taky vinšuju šťastnej příští rok PF2004!!!

23.12.2003

Dnešním dnem ukončila svou činnost v kapele roe-deer její větší část — Ema s Pipem. Tak zatim R.I.P.

19.12.2003

Záření hotový, sem nadopovanej jak radiáček :)

14.12.2003

No to je ostuda! Proč sem nikdo nezapisuje můj deník? Deníčku slibuju, že ode dneška budu psát každý den. Novýho je to, že teď mám trochu čas na svoje záliby a tak pracuju:
- překlad hry Aquanox2, bude brzy dokončen (1MB textu ENG->CZ)
- zamrzlý Aquaparty web roe-deeru
- opisuju vypečený hlášky ze všech epizod Simpsonů a krátké popisky dílů pro web simpsonovi.comics.cz
- a v neposlední řadě už je nachystané PF2004, až nastane ten správný den, rozešlu, vystavím.
Zákeřná nemoc už je takřka pokořena, čtvrtroční neschopenka je sice příjemná, ale ne v rukou (i když výborných) doktorů. V lednu pěkně do háku.

2.8.2003

Živ a zdráv jsem se vrátil vejletu — s klucima a s holkama sme sjeli jakoby Berounku z Chrástu do Hýskova, no počasí vyšlo, stany neshořely, žádný ztráty na životech, voda mokrá z obou stran. A určitě až budete někdy u Křivoklátu, zajděte k Rozvědčíkovi, neboť kombo dršťková+kanec načerno+ovocný knedle je skutečně požitkem, požitečkem!

16.7.2003

Abych uvedl věci na pravou míru: použitý motiv WALL s panáčkem na hlavní stránce a v menu je dílem Vojtěcha Dvořáka a byl použit s laskavým svolením.

15.7.2003

Do dokumentů jsem přidal sekci audio, kde jsem si sesumíroval to, co mi vlastně hraje v pokoji. Do webových referencí přibyl jeden firemní web o autobazaru, nevím, jak dalece se to rozjede, ale úspěšně jsem zde uplatnil výhody jazyka PHP a to se vždycky hodí, nějaká ta zkušenost.

15.7.2003

Má skromná virtuální kůlnička zvítězila ve webparádě Centrum.cz — 1.místo Profesionál. Děkuji hezky, to je vlastně poprvé, co jsem zvítězil něco víc, než vstupenku na koncert :)
Výhra: HiFi minisystém Sony
Hodnocení komise:

6.7.2003

Zpět z RfP. Povedlo se. Čtvrtek: jednoznačně nejlepší vystoupení předvedl v plné síle Krucipüsk. Prý byl dobrý i Kabát, ale to není nic pro mě. Pátek: berounské Vidličky nijak extra nepřekvapily, rytmická sekce se Štepánkovovo kejtrou je zcela v pořádku, zpěvná sekce dosti slabá. Na menší scéně zahrál velice pěkně DEN a večer už se to vezlo ve znamení hvězd: příjemný Circus Praha s Bradley Strattonem, Chinaski (vsadili trochu vypočítavě na osvědčené singly a úspěch je neminul), Wohnout, Mig21, Tatabojs. Hráli též největší festivaloví taháci cypřišový kopeček neboli Cypress Hill, ale hiphopování metrákového černocha není moje parketa, tak jsem si zapsal absenci. Vlasta Redl bohužel přesunul své vystoupení až na neděli a to už dřepim doma. Sobota: Ten den mě čelalo opravdu příjemné překvapení — z dob minulých jsem měl tip na formaci Nukleární vokurky. Ať už zní název jakkoliv nevěrohodně a školácky, předvedla překvapivě vyhraná kapela vcelku hustý funkrockový set, za který by se nemusely stydět hvězdy velkého formátu nasazené v hlavních večerních hodinách. V semifinále Jim Beam Music zazněla i velmi zajímavá kapela Lus3 s profi znějící mladou zpěvačkou. Dál už to hrnuly zas osvědčené bandy jako Schodiště, Tři sestry, Monkey Business (jednoznačně nejlepší funková show ve střední Evropě), Divokej Bill (standard), Lety mimo a pro mě reminiscence na školní doby — angličtí The Levellers, kteří ač trochu odměření vysypali do publika to, co si publikum přesně žádalo. Skvělý plný zvuk, osvědčené pecky ze starých alb. Velice dobré! Počasí: nezklamalo. V sobotu večer se otevřela stavidla bóží a promokl jsem na nitku. Českobrodská úrodná červenozem konvertovala na slizské bahýnko, ze kterého se stala bezva bahenní lázeň pod těžkými botami vykalených pankáčů. Vivat Rock for Bláto!
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31