Deníček

11.9.2006

Jestli se půjdete podívat o víkendu 21.-23.9. na Hudební veletrh do Prahy, tak se tam zastavte u koutku mých koncertních fotek, asi 15 by jich tam mělo viset. Ještě nevím, jak to zvládnu vyrobit, ale snad to stihnu! Držte palce.

Edit 15.9. Včera jsem provedl předprodukci fotek (nutno podotknout, že za opravdu tragického psychického rozpoložení) a dneska předal Pídžejovi k tisku. Tenhle člobrdík je opravdovým spolehlivcem.

Edit 23.9. Veletrh skončil a výstavka s ním. Pořád se mi to odlepovalo, protože připravené podmínky nebyly úplně ideální a tak se mi hodně fotek i poničilo. Veletrh pěkný, ale vystavování teda nervák :-(

10.9.2006

Filipovo představení The Wall je opravdu famózní. Na jeho stránky jsem hodil nějaké fotky.

1.9.2006

Ještě že nemusím do školy.

28.8.2006

Je morální ptát se ze zdvořilosti jak se máš? Co když tázaného přivádíme do rozpaků a buď ho nutíme lhát, že dobře anebo snad chceme slyšet, že špatně? Toť otázka. Ptáte se úplně každého a pokaždé, anebo jen lidí, které chcete vyslechnout? Komentáře doleva.

25.8.2006

Založil jsem osobní ministránku svému známénu a velmi šikovnému človíčkovi jménem Filip Benešovský. Příští víkend 9.9.2006 odehraje se svými přáteli v Krumlově již šesté živé představení nejznáměnšího díla skupiny Pink Floyd — The Wall. Kdo máte rád, nesmíte si nechat ujít!

8.7.2006

Konečně jsem si vyplnil svůj dlouholetý sen — syrová ryba s rozmatlanou kyselou rýží a křenem od hajzlu. Cožeto? No přeci tradiční japonské sushi. Je vynikající, jedl bych to pořád, nebýt to tolik v módě a předražené.

7.7.2006

Nový věk zavítal do mojí skromné chaloupky — přešel jsem na příjem televize v DVB-T. Nemám televizor, takže už nějakou dobu využívám PC, donedávna s analogovým tunerem. Ten však byl značně zarušený a proto jsem zvolil nyní už digitál. PCI kartu TechniSat Airstar 2 můžu jen doporučit. Zisk výborný (oproti USB řešení), software také slušný, žádný problém.

4.7.2006

Tradičně jsem navštívil českobrodský festival Rock for People, letos kompletně bez bláta (když nepočítám vodu tekoucí ze stánků u Field Stage). Letos jsem nejel vyloženě za nějakými headlinery, rád jsem se podíval na všechno nové. Nejlepším momentem pro mne byla vystoupení NeřežSetha Lakemana. Odkazy v seznamu fotoprací.

15.6.2006

Mým milým národům: Poslední dobou toho mám docela dost co říct, tak se do toho pustim.

1) Děsný omyl mě potkal. Říkám si: zkusíš Metallicu, třeba se ti zalíbí. Léta jsi jí nemohl přijít na chuť. Popadnu tedy album Garage Inc. (vol.1) a jak si to tak po padesáté poslouchám, tak si říkám 'sakryš, to je přece skvělé'. Založím vol.2 a řikám si 'sakryš, to je hrozné, to se mi nelíbí' Přišlo mi to divné. Jedno dvojalbum a tak rozdílné pocity? No rozsekl to nakonec Kořenáč, starý a mechem obrostlý metalista, řka 'vol.1 jsou jen coververze'. Tak. A jsem s metalem tam, kde jsem byl.

2) Naopak zajímavý náhled na stav Zeměkoule mi poskytuje kniha Bjørna Lomborga: Skeptický ekolog. V ní je vysvětleno, proč se nesplňují katastrofální předpovědi totálního kolapsu ekosystému a zkázy lidstva. Přečtěte si článek na Britských listech, už jen ten vám poodhalí, jak to ve skutečnosti je. Musím říct, že nyní spím trochu klidněji.

13.6.2006

Děkuju všem za podporu s 'rybím problémem', nicméně řešením bude asi úplně jiný přístup k věci.
Pokud někdo občas hodíte očko na mou práci (paušálně děkuju též za chválu, je to opravdu silná motivace), tak vězte, že s pěkným počasím a koncertní sezónou v plném proudu vzniká vícero fotek, než třeba v zimě. Tak kdyžtak nakoukněte.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31